Son Gelişmeler

Kanserle ilgili Son Gelişmeler

Kanserle ilgili son gelişmeler devrim niteliğinde olup geçmiş den günümüze bakıldığında nereden nereye geldiğimizi göreceğiz. Geçmiş den günümüze o kadar çok şey değişti ki ve gelecekte daha da değişecek mutlaka ve bizler nasıl oldu da buralara geldik de olabilir. Robotların yapacağı ameliyatlar  kanser hücresine birebir saldırı planı yapabilecek yöntemler.

 

  • Sülük tedavisi
  • Arı zehiri tedavisi
  • Tevre bitkisel drog yöntemi
  • Hacamat tedavisi
  • Ozon tedavisi
  • Kemik iliği çorbası tedavisi
  • Yoğurt suyu tedavisi

Bu üç yöntemde aslında nokta atışı yapılır. Nasıl ? 

Sülük tedavisinde hastalıklı organ ya da bölgeye sülük gelerek o bölgedeki kanı emer ve o bölgede oluşan kötü huylu hücreler , bakteriler, mikroplar lezyonların temizlenmesini sağlar.

Arı zehiri tedavisi aslında nokta atışı olan bir uygulamadır. Sadece ehli olan insanlarda başarı sağlar. Geçmiş de de özelikle romatizmal hastalıklarda bal arısının bilerek sokmasına izin verirler. Bu sayede uzun bir ağrı kesilir, ve hareket kabiliyeti artar. Bu sayede romatizma tedavisinde mükemmel başarı sağlamıştır.

Tevre Bitkisel drog yöntemi bu konuda çok konuşmak gereksiz geçmiş den günümüze İbn-i Sinalar dan bu güne neler geldi ve nasıl gelişti hepimiz bilmekteyiz. Kaç yüzyıl geçer ise geçsin değişmeyecek gene bitkilerin kanser ile son gelişmeler konunda açıklamalar sürekli duyacağız. Ve hiç bitmeyecek bu konu  her şart altında yaşadığımız süreçte bitkilerin gücü şöyle gözükecek

Bitkilerin eterik yağları ( su buharı distilasyonu yöntemi )

Bitkilerin sabit yağları ( soğuk ya da sıcak sıkma yöntemi )

Bitki özleri

Bitkilerin kurutulması

Bitki tohumları

Bitkilerin sakızları

Bitkilerin meyveleri

Yukarıda saydıklarımızı ne biz bulduk nede biz ilk gelişimi sağladık. Sadece günümüze uyarlamak sureti ile hastalara daha nasıl faydalı oluruz diyerek bu yöntemler peşindeyiz.

 

Hacamat tedavisi hacamat tedavi geçmiş den günümüze kadar gelmiş hala hazırda yapılmakta olan ve ehli olan insanlarda mutlak suret ile mükemmel başarı sağlayacak bir yöntemdir. Bu günlerde ön plana çıkmaktadır. Buda çok sevindirici bir haberdir. Yüzyıllardan beri yapılan bu tedavi için mutlaka bir açıklama yapılarak bu konu bilisel olarak da araştırılmalı ve insanlığa ne kadar fayda sağlar isek o kadar iyidir bizler için.

Ozon tedavisi gerçekten son günlerde mükemmel başarılar sağlayan bu yöntem sayesinde cilt kanseri tedavisinde hücrelerin yenilenmesi, bağışıklık sisteminin toparlanması, cildin hücrelerinin yenilenmesi , kırışıklık tedavisinde , bir çeşit aslında gençlik iksiridir.

Kemik iliği çorbası tedavisi . deyince bir çoğunuz hadi canım dersiniz mutlaka düşünün o güçlü kuvvetli pehlivanların , yeniçerilerin , at sırtında savaşan , yaya günlerce yol yürüyen atalarımız aslında asıl besin kaynağı KEMİK İLİĞİ ÇORBASIDIR. Bu konu çok önemlidir. İnanın ki bir çok tedaviden daha etkilidir. Bu konuda yapılışı hakkında detaylı bilgi bulunmaktadır.

Yoğurt suyu tedavisi özelikle yumurtalık kanseri tedavisi, yumurtalıklarda kist tedavisi, böbreklerde taş tedavisi , mesane iltihabı tedavisi, sistit tedavisi, idrar yolları iltihabı tedavisi, prostatit ,  prostat iltihabı tedavisinde kullanılır. Sonuç olarak böbrekler, mesane, rahim, yumurtalık, prostat iltihapları tedavisinde ve özellikle kabızlık da mükemmel başarı sağlar.

Farkında iseniz ne kadar faydalı imiş gerçekten de bir tedavi yöntemi demek de ne kadarda haklı imişiz değil mi?

 Yukarıda saydığımız yöntemler inanın kanserde son gelişmeler aslında bunlardır. Son gelişme değil geçmiş de günümüze unutulanları hatırlatarak gerçek anlamda son ya da bundan sonra ne olacak ise bunlarda akılda kalsın ve daha güzel ilimsel ve bilimsel araştırmalara imza atarız.

Bir Cevap Yazın