Kanser tedavisinde kullanılan ilaçlar

Kanser tedavisinde kullanılan ilaçlar

Kanserin tedavisinde kullanılan ilaçlar

 

Kanserin tedavisi kullanılan ilaçlar

Kanser tedavisi kullanılan ilaçlar

Kanser tedavisinde kullanılan ilaçlar konusunda birden fazla farklılık var. Öncelikle nasıl bir kanser tedavisi ve hangi ilaçlar.

Kanser tedavisinde kullanılan ilaçlar tabi ki kemoterapi ve ilaç fabrikalarının çıkarmış olduğu ilaç mümessillerinin daha sonra bu ilacı kullanın dediği ilaç dan bahsediyorsunuz  herhalde. Bu konuda ancak ve ancak ilaç fabrikalarının sunduğu bilgi haricinde tek şey bilemeyiz.

Durum böyle olunca bu konuda sadece kemoterapi tedavisi ile ilgili olarak hataya meal vermeden doktorunuzdan bilgi alınız. Kullanacağınız kemoterapi ilacının faydalarını ve yan etkilerini sorunuz size açıklayacaktır mutlaka.

Daha ileri günlerde tüm kemoterapi ilaçlarının yan etkilerini ve kullanımlarını anlatacağız. Ama ne kadar faydalı olur bilmiyorum. Dünya litaretöründe % 3 faydası olmayan bir yöntemden bahsediyoruz aslında. Bunu zaten tüm dünya ve açıklamalar bulunmaktadır zaten.

http://www.newscientist.com/section/health dergisinde zaten bu konularda çok fazla açıklama bulabilirsiniz.

Kanser tedavisinde kullanılan ilaçlar konusunda zaten her firma fazlası  ile açıklama yapmış herhalde ben sadece bu konuda size bazı gerçekleri dile getirmek istedim.

Her hastaya her ilaç aynı etkiyi göstermez öncelikle bu konuda hem fikir olalım bence. Bu konuda farklı fikirler var siz emin olun ki en önemli kriter ilaç dan çok kişide moral motivasyondur.

Kanser tedavisi farklı yöntem ve uygulamalar içinde farklı sonuçlar alınmaktadır. Kişilerinde aklı karışıyor. Herkes bir şey diyor.

Herkesin dediği doğru da kimin ki yanlış ?

Evet kiminki yanlış, kimse benim verdiğim bilgi yanlış demeyecek .

Ot ile saman nasıl ayrılacak ?

Doğru yanlış nasıl anlaşılacak .

Bir o kadar da bitkisel drog yöntemi için karalama  kampanyası var sorun nasıl çözülecek ?

Cevap anahtarı kişinin kendinde biraz atalarını dedelerini, ananesini ya da baba annesini düşünsün bence, belki o zaman bazı doğru soruların anahtarını bulabiliriz.

Sağlıcakla kalınız.