Uyarıyoruz

Kanser DİKKAT
Son kanser tedavisinde devrim bugüne kadar yapılan uygulamalarda hangi kanser tedavisi olursa olsun har kanser türüne göre nasıl bir strateji geliştireceği bilinmeli.
Akciğer Kanserinde : En önemli dikkat edilmesi gereken olay nefes sorunlarının çözülmesidir. Kişinin bu konuda özelikle geçmiş de farklı bir yöntem uygulanmaktadır. Göğüs ve Sırt bölgesinde uygulanan Karabiber ve Bal karışımının mükemmel başarı sağladığı gerçektir.
Karaciğer Kanserinde : En önemli konu sarılık dır. Eğer karaciğer kanserinde sarılık seviyesi kontrol edilir ise başarı oranı çok yüksektir. Kabız kalmamalı
Beyin tümörleri : Sodyum – Potasyum – Klor dengesi mutlaka çok dikkate dilmeli . Ufacık denge kaybında doktorunuz ile hızlı istişare edilmeli.
Kolon kanserinde : Kabız kalmamalı yada isal olmamalı en önemli değer budur.
Meme kanserinde : En önemlisi belki de göğüs bölgesinde oluşan en ufak değişiklik haber verilmeli
Mesane kanserinde : Kanamalar çok çabuk bildirilmeli
Mide kanserinde : Kabızlık konusu en önemli olgu olmalı
Prostat kanserinde : idrar yollarında oluşan değişiklik bildirilmeli
Rahim kanserinde : kanamalar her şeyin ilk anahtarı
Yukarıda saydığımız kanser tedavilerinde değişiklikler mutlaka farklılık göstermektedir. Son kanser tedavisinde devrim denilince akla gelen tek şey acaba nedir ? farklı bir durum olasılığı içinde ise değişenler olacaktır. Her ne şartta olur ise olsun ,bir gün gelir ve kanserde devrim artık son denilecektir mutlaka .
Ama virüslerin bu kadar sık ortalarda oluştuğu ortamda yeni kanser vakaları ve yeni türleri ortada olacaktır.
Bir gün gelecek ve her şey güzel olacak ama en önemlisi bizlerin daha çok çalışması gerekir.