Kanserle ilgili son haberler

Kanserle ilgili Son Haberler
Kanserde ESKİ GELENEK YÖNTEMLER hakkında bilgilendirmek gerekir. Gerçek anlamda kanserde haber ile ilgili en önemli konu tabi ki fayda sağlıcak konulardır. Her geçen gün farklı bir haber ile karşılaşıyoruz. Bu konuda bir açıklama yapmak gerekir ise konu ile ilgili her ne süret ile ne denilir ise densin bu konu çok hassas ve konu ile mutlaka gerçek ve reel açıklamak gerekir.
Kanser tedavisinde mutlak suret ile gerçek haber mutlaka kontrol edilmeli iyileşen hastalar konusunda mutlak gerçek hareketler var bir bilseniz. Ama gerçekler karartılmak isteniyor buda gerçek bazen nice doğru çalışmalar yok edildi ve ortadan kaldırıldı. Bunları bilmiyormuş gibi yapmayalım lütfen !!!!!
Sanki ya bundan haberimiz yok du dicek çok kişi var, dizileri şarkıları takip eden bir gençlik. Duyarsız çevresinde ne olduğunu görmeyen birileri var çevremizde sorsanız her şeyden haberi var elinde internet var ama sadece oyun ve eğlence ya da kumara oynamak başka ne var. Ama sorsanız çok aktifler.
Bilim için çarpışan bir avuç kişi için kim ne kadar destek veriyor? Soralım o zaman on lar yalnız kaldığında üstüne basın saldırdığında kim ne destek vermiş?
Zakkum ile ilgili haberler çıktığında Herbalist Dağıstanlı Recep Hocamız üniversitede okuduğu yıllara denk gelir. O yıllarda büyük bir sorun yaşanmış daha sonraki süreci herkes biliyor. Kanser tedavisinde kullanılan bu ilaç Honduras da üretilmektedir. Bakın nerden nereye değil mi peki biz neden böyle bir şey yapmaktadır.
Gene değerli bir Herbalist Hocamız aşırı baskı ve savaşlara kaldıramayarak hayatını kaybetmiştir. Bazı kişi ve kuruluşlar internet ortamında sahte telefon ve yazılar ile yanlış açıklamalar ile hoca yıpratılmış ve sonuçta o bir insan !!!
Sonuç: kalp krizi ve vefat etti.
Herkes mümkün olduğu yere kına yaksın.
Eğer ki kanser ile ilgili son haber istiyorsanız birçok kütüphanede arşivler mutlaka açılmalı gerçekler ortaya çıksın…
İbn-i Sina’nın kitapları özellikle Amerika’da ve özellikle ilaç sanayinin elinde bulunmaz bir cevap anahtarı olur iken Türkiye’de neden Üniversitede okutulmaz?
Aslında cevap çok basit dış güçler tarafında ülkemizde bilim sanat ve her konu geri itildi. Bun bir de aklı yetmediği halde çok konuşan insanlar etkilenince ortalık karıştı. Ve sonuçta istenmeyen o sonuç ortaya çıktı şimdiki durum.
Ama bazı sevindirici haberde var son günlerde ALTERNATİF TIP YASASI sayesinde ülkemizde bilim gelişme sağlıcak mutlaka ama genelde farklı kişi ve kuruluşlar bu yasadanda rahatsız.
Ülke gelişmesin ufak olsun bizim olsun zihniyetindeki insanlar aslında hala ülkemizde ve bunlar ile nasıl savaşılacak oda aşikar değil mi ?
< Ehli olmayan insanlar ehli olmayan işleri yapacaklar > Ne kadar kötü değil mi işde ülkemizde yaşanan olaylar ve bu şekilde her nedersen de bir sonuç olurumu sizce duyarsız bir toplum ve duyarsız insanlar toplululuğu .
Kanser için son haber şudur. Her şey sizde saklı bir kanser hastası iyileşmesi için gerekli en önemli konu şudur.
İnanın ki sır sizde saklı;
Moral motivasyon her şey demek. Moral yüksek ise hasta savaşı kazanacaktır zaten.
Tedaviyi yapan kişi yada kişilere hastanın inanması gerçek anlamda mutlak başarı sağlar
Her şeyden önemlisi şifada devadan ALLAH (C.C. )
Derdi veren ALLAH (C.C. ) dermanını da verir bilen bilir bilmeyen bilmez.